بسته بندی تبلیغاتی

بسته بندی تبلیغاتی زعفران

زعفران یکی از گرن بهاء ترین ادویجات در دنیا است که عطر و رنگ آن برای تمامی افراد شناخته شده است. در کنار کاربردهای خوراکی این چاشنی گران بهاء خواص دارویی آن نیز بسیار قابل توجه است به همین دلیل حفظ و نگهداری آن دارای اهمیت فوق العاده ایست. برای فروش زعفران در مقدارهای کم و بصورت جزئی از طریق انواع بسته بندی صورت می پذیرد. انتخاب نوع بسته بندی زعفران بسیار حاض اهمیت است نخست اینکه از نظر ظاهری شکیل و زیبا باید و دوم اینکه به گونه ایی باشد که از زعفران در برابر عوامل محیطی محافظت نماید. به طور کلی بسته بندی زعفران میبایست به گونه ای باشد که زعفران را در برابر عواملی شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی محافظت نماید. 

 عوامل شیمیایی 
عوامل محیطی موثر بر کیفیت زعفران شامل، نور خورشید، رطوبت و اکسیژن که سبب می شود زعفران عطر و بو و طعم خود را از دست بدهد، انتخاب نوع بسته بندی به طور ویژه ایی زعفران را در برابر این عوامل محافظت می کند. نوع بسته بندی باید به گونه ایی باشد که از ورود هوا، نور خورشید و رطوبت به داخل جلوگیری کند.
عوامل فیزیکی 
استحکام بسته بندی زعفران در کنار زیبایی آن میبایست به گونه ایی باشد که زعفران را در زمان حمل و نقل از آسیب های احتمالی همچون تغییرات دمایی، ضربه و ... محافظت نماید. 
عوامل زیستی و بیولوژیکی
بسته بندی زعفران از ورود میکروارگانیسم ها، گرد و خاک و حشرات به داخل زعفران جلوگیری می کند، این ویژگی مانع از فاسد شدن و افزایش عمر مفید زعفران برای سالیان متمادی می شود. 

ظروف تبلیغاتی زعفران 

بسته بندی های و پک های تبلیغاتی و هدیه ایی زعفران از جمله زیباترین و ارزشمند ترین هدایاست که توسط شرکت ها و ادارات خصوصی و دولتی در مناسبت های متنوعی هدیه داده میشود.
هدایای تبلیغاتی زعفران کادویی جزو شیک ترین هدایای به روز و پرطرفدار هستند که به خصوص در سازمان ها و یا شرکت های خصوصی و دولتی در مناسبت های مختلفی همچون جشن ها و اعیاد ملی-مذهبی به پرسنل و مشتریان سازمانی هدیه داده می شوند.
به دلیل ارزشمند و پرکاربرد بودن این چاشنی می تواند به عنوان یک هدیه گران بهاء و خاطره انگیز، هدیه تبلیغاتی متفاوتی باشد. این محصول زیبا گزینه بسیار مناسبی برای سازمان ها و شرکتهای دولتی و خصوصی به عنوان هدیه تبلیغاتی برای سال جدید و ایام نوروز است. مزیت دیگر این محصولات می تواند به عنوان یک شاخص یا یک کاریت ویزیت جهت کسب و کار باشد و بر روی هر یک از این ظروف بسته بندی امکان درج اطلاعات کافی از کسب و کار شما فراهم شده است، این پک های تبلیغاتی شامل انواع جعبه های چوبی مخملی و قوطی های خاتم زعفران در انواع اشکال و سایزها میباشد. 

انواع ظروف تبلیغاتی زعفران 

ظروف متنوعی را برای پک تبلیغاتی یا هدیه ایی زعفران در نظر می گیرند که شامل:

ظروف خاتم کاری 

یکی از زیباترین و در عین حال مستحکم ترین نوع ظروف بسته بندی زعفران است که در اصل برای مصارف صادراتی زعفران به کشورهای آمریکا و اروپا استفاده میشود، در واقع ظروف فلزی هستند که با هنر خاتم کاری که یکی از قدیمی ترین و زیباترین هنرهای اصیل ایرانی است تزئین شده است.  
ظروف تبلیغاتی چوبی
در این نوع بسته بندی ظروف زعفران به همراه یک زعفران ساب یا هاون موجود است و توسط روکش های مختلفی نظیر مخمل پوشیده میشوند، علاوه بر این به عنوان یک محافظ عالی از ظروف زعفران از عوامل محیطی نظیر رطوبت، دما و نور خورشی است. ظروف چوبی دارای اشکال و اندازه های متنوع میباشد. از این پک زیبا علاوه بر مصارف تبلیغاتی و هدیه ای جهت مصارف صادراتی زعفران به عنوان یک محصول شکیل و کاربردی قابل استفاده است. 
 
بسته بندی جعبه مخملی
به طور معمول در دو رنگ سرمه ای و قرمز تولید میشود و در بین مصرف کنندگان زعفران طرف داران خاص خود را دارند، این پک نیز از ظروف داخلی خود و زعفران در برابر عوامل محیطی مخرب محافظت نموده و سبب افزایش طول عمر زعفران می گردد.  
سخن پایانی 
زعفران تبلیغاتی می تواند به عنوان یک هدیه لوکس و کاربردی نظر هر شخصی را به راحتی به خود جلب نماید. کاربردهای گوناگون زعفران چه در مصارف خوراکی و چه کاربردهای درمانی اهمیت این موضوع را دو چندان کرده است. بسته بندی تبلیغاتی زعفران مرینوس مجموعه ایی از ظروف خاتم کاری و جعبه های چوبی به همراه روکش مخملی که زیبایی آنرا دو چندان نموده میباشد.
 

پشتیبانی
آخرین بازدید لحظاتی پیش
سلام دوست عزیز
شما میتوانید برای برقراری ارتباط و گرفتن راهنمایی از کارشناسان خبره ما در تلگرام به ما پیام دهید