درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی زعفران مرینوس با بهره گیری از تجارب ارزشمند و مفید کارشناسان و متخصصین، بهره گیری از دستگاه های آزمایشگاهی کنترل کیفیت مواد، انجام آزمایشات مستمر جهت ارتقاء کیفیت محصولات و انطباق با استانداردهای ملی و بین المللی روز جهانی پا به عرصه رقابت در زمینه فروش زعفران و هل با کیفیت گذاشته و توانسته دستاورد ها و افتخارات ارزنده ایی را در این زمینه بدست بیاورد.
زعفران و هل هر دو از ادویه‌های پر مصرف ایرانی است که عطر و طعم آن آوازه جهانی دارند و در مصارف گوناگونی همچون تهیه انواع غذا و شیرینی، انواع دسر، نوشیدنی و چاشنی ها کاربرد های متنوعی دارد.
زعفران یکی از ادویه های گران بهاء در بین سایر ادویه های موجود در صنعت ادویه و چاشنی می باشد، این چاشنی علاوه بر اینکه به غذا عطر و طعم میدهد به عنوان یک رنگ دهنده نیز کاربرد دارد به همین دلیل آنرا تبدیل به یکی از محبوب ترین ادویجات در بین خانواده های ایرانی و حتی در سطح جهان نموده است. یکی از دیگر از عوامل شهرت جهانی زعفران ایرانی جدای از عطر و طعم خواض مفید این گیاه برای سلامت و قوای بدن است و در درمان بسیاری از بیماری های جسمی و روح و روانی کاربرد دارد.
هل نیز به دلیل داشتن عطر و بوی بسیار قوی یکی دیگر از ادویجاتی است که در بین خانواده های ایرانی به عنوان یک ادویه پرمصرف شناخته شده است. این ادویه نیز در کنار خواص خوراکی دارای خواص درمانی ویژه ایست و در درمان بیماری های متنوعی کاربرد دارد.
فروشگاه اینترنتی زعفران مرینوس سعی نموده با ایجاد بستری مناسب و مطمئن برای خرید زعفران اصیل ایرانی و هل مرغوب در انواع بسته بندی های متنوع و با قیمت های مناسب در راستای اهداف خود گام های ارزنده ایی را برداشته باشد، در این فروشگاه لیست قیمت زعفران و قیمت هل در انواع بسته بندی متنوع جهت رفاه حال خریداران گرامی مهیا نموده ایم.